ODF
Skontaktuj się z nami: +48 666 899 995
facebook OEG twitter OEG
wersja beta

Допомагаємо Чорнобильцям

26.05.2016 з ініціативи польської компанії  The Farm 51 в Чорнобильську зону відправилась група експертів. Головною метою поїздки було вивчення потреб шкіл, що знаходяться в регіоні, постраждалому від аварії на Чорнобильській АЕС. До складу групи увійшли: Людмила Козловська та Наталія Панченко (Фундація «Відкритий Діалог»), Ольга Гриценко (Агенція іміджу України), Катерина Літвінчова (ГО «Global Ukraine») та Ганна Рожкова (прес-секретар Державного агентства України з управління зоною відчуження).

The Farm 51 є автором додатку Chernobyl VR Project – віртуальної інтерактивної подорожі Чорнобилем та Прип’яттю. Польські розробники вирішили передати частину прибутку на допомогу людям, що постраждали від Чорнобильської катастрофи. Завдяки поїздці експертів в Чорнобильську зону, The Farm 51 прагне ознайомитись з ситуацією та потребами цього регіону, з метою визначення пріоритетних напрямків допомоги. Попередній продаж цього додатку вже розпочато. Кожен, хто прагне приєднатись і допомогти, може самостійно вибрати, яку суму пожертвувати.

«Гідні умови навчання дуже важливі для формування особистості. Список потреб дуже великий, в першу чергу вони стосуються їдалень, туалетів, відсутності комп’ютерних класів та доступу до чистої питної води. Для нас дуже важливо обрати тих, хто зможе використати цю допомогу для розвитку дітей, які навчаються в школах поблизу Чорнобиля” – коментують члени групи, що відвідала Чорнобильську зону.

Для обрання організації, що отримає кошти на допомогу, The Farm 51 та Фундація «Відкритий Діалог» проведуть прозорий конкурс, під час якого будуть визначені пріоритетні напрямки допомоги та буде обрана організація, що отримає кошти. Остаточне рішення буде прийняте комісією, до складу якої увійдуть представники громадських організацій, міжнародних неурядових організацій, представники органів державної влади України та незалежні експерти.

Chernobyl VR Project є унікальним проектом The Farm 51, який поєднує світ комп’ютерних ігор зі світом освітніх програм та кінооповіді. Це перший в історії віртуальний тур Чорнобилем і Прип’яттю, призначений для пристроїв віртуальної реальності. Цей тур дає змогу відвідати Чорнобильську АЕС, не виходячи з дому! Прем’єра проекту відбулась 26.04.2016 року, в день 30-ої річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС в Музеї історії міста Києва. Організаторами заходу були польська компанія The Farm 51, Фундація «Відкритий Діалог», Український інститут національної пам’яті, Агенція Іміджу України та громадська організація «Global Ukraine». Прем’єра відбувається за підтримки та під патронатом мера Києва Віталія Кличка.


s