ODF
Skontaktuj się z nami: +48 666 899 995
facebook OEG twitter OEG
wersja beta

Варшавська презентація Chernobyl VR Project – вихід додатку на польський ринок

У п’ятницю, 01.07.2016, у Національному аудіовізуальному інституті у Варшаві відбулася польська презентація додатку Chernobyl VR Project, створеного польською компанією The Farm 51. Завдяки Фундації «Відкритий Діалог» проект набув зовсім іншого виміру, ніж спочатку передбачалося, і після прем’єри у Києві 26.04.2016 він був представлений і польським користувачам.

«Chernobyl VR Project, коли ми його придумали, мав виглядати зовсім інакше» – зізнався Войцех Паздур, який представляв компанію The Farm 51 на презентації у Варшаві. За його словами, соціальний аспект, який виник у процесі створення i промотування додатку, з’явився завдяки Фундації «Відкритий Діалог». Фундація звернула увагу на проблеми, з котрими до сьогодні борються жертви катастрофи 1986 року. На презентації також виступила Президент Фундації «Відкритий Діалог» Людмила Козловська, котра розповіла, як Chernobyl VR Project був сприйнятим українцями на київській прем’єрі. Вона також наголосила, що додаток допоможе привернути увагу міжнародної громадськості до ситуації в Україні.

«Теми, які померли в свідомості людей, можуть ожити i привернути увагу масової аудиторії. Ці теми «непривабливі» через те горе, яке переживають люди в Україні» – розповіла Козловська, оголосивши, що Фундація буде підтримувати ще один проект, який планує реалізувати компанія, цього разу пов’язаний з війною на сході України.

У неофіційній частині заходу його учасники – як любителі технологічних новинок та журналісти, так і особи, які ніколи не стикалися з технологіями віртуальної реальності – змогли на власні очі побачити, як виглядає покинуте місто Прип’ять., Чорнобильська атомна електростанція або радіолокаційна станція «Дуга», а іншими словами – Око Москви. Присутні могли здійснювали подорож, не рушаючи з місця, протягом кількох годин.


s