ODF
Skontaktuj się z nami: +48 666 899 995
facebook OEG twitter OEG
wersja beta

«VR vs War». Новий проект The Farm 51, Центру громадянських свобод і Фундації «Відкритий Діалог»

Ймовірно, вперше в історії українські та польські неурядові організації використовують найсучасніші технології у боротьбі за права людини. Фундація «Відкритий Діалог» і Центр громадянських свобод разом з польською IT-компанією The Farm 51 за допомогою технології віртуальної реальності (VR) розкажуть світові про полонених, захоплених на Донбасі.

Костянтин Кулик і Войцех Паздур з The Farm 51 за допомогою 3D-камери зафіксували підпілля і підвали будинків, розташованих на звільнених від сепаратистів територіях, де утримували, катували і вбивали українських полонених. Технологія VR дозволяє глядачеві поринути у віртуальну реальність і пережити емоції, пов’язані з ефектом фізичної присутності в цих місцях. Емоції стають більш глибокими завдяки реальним розповідями звільнених людей, які також з’являються на записах.

Фундація «Відкритий Діалог» і Центр громадянських свобод, які підтримують компанію у створенні цього проекту, хочуть таким чином звернути увагу всього світу на проблему заручників – як військових, так і цивільних осіб, яких утримують на окупованих територіях Донбасу. Тим часом робота над проектом «VR vs War» триває.


s