ODF
Skontaktuj się z nami: +48 666 899 995
facebook OEG twitter OEG
wersja beta

Бартош Крамек для Puls Biznesu: Польща для України – це ворота до Європи (18.01.2017)

Низький рівень життя, війна, корупція – ці та інші фактори спонукають українців покинути свою країну. Ті, хто прийняв рішення розпочати нове життя у Польщі, все частіше розглядають варіант відкриття тут свого власного бізнесу. Свою підтримку, пов’язану з реєстрацією та веденням бізнесу, пропонує, зокрема, компанія Open Europe Group, що співпрацює з Фундацією «Відкритий Діалог».

Кількість українських громадян у Польщі значно зросла з 2013 року. Існує інформація, що їх вже близько мільйона. Вони влаштовуються на роботу, а також все більше і більше з них відкривають власний бізнес, – розповідає Бартош Крамек, Голова Ради Фундації «Відкритий Діалог» і генеральний директор Open Europe Group в інтерв’ю газеті Puls Biznesu. Він підкреслює, що для українців Польща є символом успіху. Однак інші закони, чужа мова і складна процедура реєстрації завдають їм чимало клопоту. Тому OEG пропонує консультації і допомогу, насамперед – власникам малого і середнього бізнесу. «На жаль, багато з них не мають відповідної фінансової бази. Курси валют призводять до того, що часткове переміщення компанії в Польщу або відкриття логістичного центру перевищує їхній бюджет. Ми допомагаємо їм знайти рішення у таких ситуаціях», – додає Крамек.

Як повідомляється у газеті, у 2005 році особи з-за східного кордону заснували у Польщі 50 підприємств, а десять років тому – вже близько 800. У першій половині минулого року було зареєстровано 489 нових компаній, якими керують українці. Всього протягом останніх 10 років вони заснували 4 тисячі фірм, з яких 3 тисячі діють до сьогодні.

Puls_Biznesu_19.01.2017_papier

Джерело: pb.pl


s