ODF
Skontaktuj się z nami: +48 666 899 995
facebook OEG twitter OEG
wersja beta

Наш клієнт, компанія The Farm 51, надає допомогу школам у зоні відчуження

У січні 2017 року наш клієнт, польська компанія The Farm 51, що займається розробкою комп’ютерних ігор та віртуальної реальності, спільно з українсько-польською Фундацією «Відкритий Діалог» надіслала першу гуманітарну допомогу школам, що продовжують працювати поблизу зони відчуження.

Ще в травні минулого року з ініціативи The Farm 51 було створену комісію експертів, до якої увійшли представники Агенції іміджу України, ГО «Global Ukraine» та Державного агентства України з управління зоною відчуження. Комісія здійснила декілька ознайомчих поїздок школами, що знаходяться в регіоні, постраждалому від аварії на Чорнобильській АЕС, аби докладно вивчити їхні потреби, а вже у січні до цих шкіл надійшла перша партія допомоги.

– Ми почали зйомки у Чорнобилі кілька років тому, – розповідає Войтек Паздур, заступник директора The Farm 51. – Спершу ми знімали здебільшого покинуті території, а згодом зрозуміли, що безпосередньо біля зони відчуження є досить багато людей, що залишаються там жити, і існують школи, які досі там функціонують. Умови, у яких вчаться діти у цих школах, настільки нас вразили, що нам захотілося якось допомогти, але оскільки ми цього раніше ніколи не робили, то звернулися за допомогою до українських організацій та інституцій, що мають досвід у цій сфері, та спираючись на їхні поради, перевіривши реальні потреби шкіл, у січні 2017 року закупили першу частину допомоги

В грудні 2016 року в продаж було запущено мобільний додаток Chernobyl VR Project, значну частину прибутку від якого компанія хоче направити на підтримку цих шкіл та організацій, які допомагають потерпілим від Чорнобильської катастрофи. Перша партія допомоги надійшла у січні до навчально-виховних об’єднань у трьох селах: Горностайпіль, Обуховичі та Прибірськ. У рамках програми підтримки для кожної школи були куплені комп’ютери та спортивне знаряддя – м’ячі, тенісні столи, мати для гімнастичних залів тощо. Чергові етапи допомоги постраждалим від Чорнобильської катастрофи будуть втілюватися раз на декілька місяців.

За кілька днів після запуску додаток увійшов до топу продажів і тепер кожен, хто купує Chernobyl VR Project, долучається до оснащення шкіл сучасною технікою: https://www.g2a.com/chernobylvr. Кожен, хто прагне приєднатись і допомогти, може самостійно обрати, яку суму передати на допомогу.

– Список потреб дуже великий, однак всюди найбільші проблеми з їдальнями, вбиральнями, комп’ютерними класами, яких подекуди просто немає, як і навіть доступу до чистої питної води. Для нас надзвичайно важливо не лише знімати віртуальну реальність, аби і за сто років люди могли побачити, як виглядала зона відчуження раніше, але і долучитися до покращення умов життя там прямо зараз. – говорить Людмила Козловська, президент ГО «Фундація «Відкритий Діалог».

Chernobyl VR Project є унікальним проектом The Farm 51, який поєднує світ комп’ютерних ігор зі світом освітніх програм та кінооповіді. Це – перший в історії віртуальний тур Чорнобилем і Прип’яттю, розроблений для пристроїв віртуальної реальності. Минулого тижня Chernobyl VR Project був представлений в рамках української експозиції «Chernobyl.Inside.» в штаб-квартирі ООН у Женеві.

Більше інформації про проект:

The Farm 51:
www.thefarm51.com
facebook.com/thefarm51

Chernobyl VR Project:
http://www.chernobylvrproject.com

Open Dіalog Foundation:
http://ua.odfoundation.eu/


s